long-tail-keyword-%da%a9%d9%84%d9%85%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d9%84%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%b7%d9%88%d9%84%d8%a7%d9%86%db%8c-310x165

آموزش سئو کلمات کلیدی

آموزش سئو کلمات کلیدی در گوگل
اگر مقاله های ابتدایی این سایت مثل” آموزش سئو سایت وبهینه سازی قسمت اول” را دنبال کرده باشید آنجا از لفظ کلمات کلیدی دنباله دار برای اولین بار در فضای مجازی بین سایت های ایرانی صحبت کردیم که ترجمه واژه انگلیسی long tail keywords می باشد.البته این واژه قبلا بصورت زبان اصلی استفاده شده بود ولی با این ترجمه خیر.

اگر یادتان باشد با همین جمله یعنی آموزش چگونگی درج کلمات کلیدی طولانی و دنباله دار مبحث را شروع کردیم.

همچنین اگر در جریان باشید مطالب کامل تری در مورد لینک بیلدینگ هم اشاره شد. طرف دوم هر لینک یک کلمه کلیدی می باشد.

هشداری برای ایجاد کلمات کلیدی

اگر شما درست کلمات کلیدی را پیدا نکنید و به درستی در جای خود استفاده نکنید حتی تبادلات لینک شما که یکی از عناصر لینک بیلدینگ سئو سایت است نیز به درستی انجام نخواهد شد.پس:

فرمول سئو کلمات کلیدی
کلمات کلیدی مناسب + لینک های خوب = لینک بیلدینگ عالی => که منجر به ارتقای سئو سایت شما خواهد شد

آموزش سئو کلمات کلیدی دنباله دار – آموزش
آموزش سئو کلمات کلیدی دنباله دار – آموزش سئو سایت

حالا سوال شما این است که چطوری کلمات کلیدی را سئو کنیم.

همین اول خیال شما را راحت کنم که اگر واقعا اطلاعات خوب و مناسبی در مورد موضوعی ندارید اصلا سمت کلمات کلیدی آن نروید. چون در نهایت وقت خودتان را تلف کرده اید. اگر خیلی هنر کنید و موتورجستجوی گوگل را گول بزنید، خواننده را نمی توانید دور بزنید و او از شما مطلب خوب و جواب سوال اش را در واقع از شما می خواهد.

پس ابتدای امر وقتی با خواندن مطلب کلمات کلیدی دنباله دار نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی و ساختن آن ها را دریافتید، سریعا به سمت ایجاد صفحات با این کلمات کلیدی نروید چون غیر از دانستن این هنر باید دانش ارائه آن موضوع که به آن کلمه کلیدی ربط دارد را باید داشته باشید. Daily time on site و Bounce Rate از متغیرهایی است که دقیقا به این نکته ای که حقیر عرض کردم ربط دارد.

BounceRateبانس
BounceRate بانس-ریت – آموزش سئو

بنابراین مرحله اول انتخاب موضوعی است که در آن تخصص دارید یا حداقل دانش اولیه تان نسبت به این موضوع بیشتر از موضوعات دیگر است و یا تسلط بیشتری نسبت به آن دارید. سپس در مرحله دوم با پیداکردن کلمات کلیدی مناسب آن موضوع محتوای خود را سرجمع کنید و در سایت قرار دهید. مرحله سوم ایجاد ارتباط معنایی بین اجزای صفحه ی خود با همان کلمه کلیدی با صفحات دیگر سایت خودتان و سایت های مشابه است.

برای ایجاد ارتباط بین صفحه مثلا “کلمات کلیدی خوب” و “صفحه کلمات کلیدی رقابتی” در سایت خودتان باید یک Internal link یا لینک داخلی ایجاد کنید. سپس در مرحله بعدی دنبال ایجاد کردن external link بین صفحه خود و سایت های دیگر باشید تا گوگل آزاد اندیشی شما را نیز تحسین کند و بفهمد شما متکبر و خودخواه نیستید و مطالب خوب را هرچند از سایت دیگر باشد به کاربران با تواضع نشان خواهید داد.

سپس به بهینه سازی عکس های خود در مطلبتان بپردازید چک کنید همه ی عکس ها حتما title و alt داشته باشد. اگر ترجیحا ویدئو هم توانستید به مطلبتان اضافه کنید. و این را نیز فراموش نکنید که باید همیشه جایگاه و یا Position صفحه خود را در گوگل به صورت مستمر چک کنید و دلایل بالا و پایین رفتن خود و رقبا را به صورت نو به نو رصد و تحلیل کنید.

یکی از ابزارهایی که به شما این کمک را می کند همان سرچ کنسول یا Search console است و همچنین Google Analytics یا گوگل آنالیتیکس.شرح این دو ابزار بماند برای یک مطلب دیگر. سعی کردم آموزش سئو سایت به زبان ساده و روان را اینجا باهم داشته باشیم هرجا کمی پیچیده و نامفهوم بود به حقیر اعلام کنید.

سوالات پیرامون آموزش سئو کلمات کلیدی
اگر سوالی و یا پیشنهاد و انتقادی داشتید حتما ما را بی نصیب نگذارید.اینجا ما ادعای هیچ فضلی نسبت به سایر دوستان نداریم و خوشحال می شویم با همه علاقه مندان به مبحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو هم کلام شویم.روی خط آدرس اینترنتی آموزش سئو سایت یا Seositetraining.ir منتظر مطالب بعدی ما باشید
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *