%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d9%88-%d8%b3%d8%b7%d8%ad-%d8%af%d8%a7%d9%85%d9%86%d9%87

افزایش رتبه سئو با دامنه سطح بالا

 افزایش رتبه سئو با دامنه سطح بالا
یک وکیل کشف کرده است که مهاجرت از دامنه .com به یک دامنه .ATTORNEY می تواند ترافیک ارگانیک وارد سایت کند و از هزینه های موجود بکاهد.افزایش رتبه سئو با دامنه سطح بالا یا TLD در این بررسی پیشنهاد شده است.

قبل از اینکه متن را بخوانید باید توضیح بدیم که این تحقیق در مورد افزایش رتبه سئو با دامنه سطح بالا است که توصیه می شود اصناف و اشخاص از این نوع دامنه ها به جای دامنه های رایج مانند (com) استفاده کنند تا در سئو خود موفق تر عمل کنند.در ادامه به برسی این تحقیق میپردازیم.

افزایش رتبه سئو توسط دامنه سطح بالا

یکی از سوالات بزرگی که امروزه وجود دارد این است که چگونه دامنه های سطح بالایی همچون .live ، .News و .ATTORNEY می تواند بر روی رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر بگذارد. اگرچه برخی از افراد فکر می کنند دامنه .com تنها انتخاب امن برای سایت هاست اما گوگل اصرار دارد که دامنه سطح بالا ضرری در الگوریتم رتبه بندی موتورهای جستجوی آن ندارد. به جای اینکه بخواهیم با این دو عقیده مخالفت کنیم، می خواهیم بدانیم که داده های موجود چه چیزی می گویند؟

به همین منظور تحقیقی را در این زمینه انجام دادیم. موضوع این تحقیق یک دامنه .ATTORNEY بود که توسط یک فرد به ثبت رسیده است.

بازاریابی صنعت :

این نتیجه یک خبر بزرگ برای متخصصان سئو است به خصوص در دنیای پر هزینه و رقابتی آنلاین امروز که بر روی صنعت قانونی کار می کند. برای وکیل ها؛ هزینه ترویج و ارتقای سایتشان به سرعت در حال افزایش است. جستجوها برای وکیل ها می تواند توسط موقعیت جغرافیایی و خاص بودن بخش بندی شود. در حال حاضر شرکت های بسیاری وجود دارد که سالانه هزینه های زیادی برای تبلیغات سایت خود صرف می کنند. در شکل زیر تنها چند نمونه از این هزینه ها به نمایش در آمده است.

افزایش رتبه سئو با دامنه سطح بالا

در سال های اخیر، اریک (فردی که دامنه مورد نظر را ثبت کرده است) سعی کرده که از کمپین های تبلیغاتی مختلف برای سایت خود استفاده کند. اریک و تیم بازاریابی اش به یک دامنه جدید مهاجرت کرده اند.

نتایج افزایش رتبه سئو با دامنه سطح بالا :

در عرض چند ماه، دامنه Jacksonville.ATTORNEY برای چند کلید واژه رقابتی در نتایج جستجوی اول قرار گرفت . این یک تغییر عالی از دامنه EricBlockLaw.com محسوب می شود که اغلب چند صفحه بعدی را به خود اختصاص می داد. در برخی از موارد محتوای این دامنه هرگز در موتورهای جستجو دیده نمی شد. بعد از تغییر دامنه، گلوب رانر تخمین زد که سایت معادل ترافیک ارگانیک ۶۴۰۰ دلاری در هر ماه تولید می کند. این مقدار در ۳۳۳ کلید واژه گوگل است . بیشتر این جستجو ها حتی حاوی کلماتی همچون Jacksonville نیز نبوده است. واضح است که قرار گرفتن در صفحات اول موتورهای جستجو، می تواند باعث افزایش ترافیک به سمت سایت شود. در سابقه EricBlockLaw.com ترافیک بسیار اندکی از طریق جستجوی ارگانیک وارد سایت می شد:

تبلیغات ادورز گوگل

در این میان، دامنه Jacksonville.ATTORNEY شروع به دریافت ترافیک کرد و روزانه هزاران مرجوعی از صفحات گوگل داشت. ترافیک در آگوست سال ۲۰۱۵ به اوج خود رسید که در شکل بالا نمایان شده است.

این دامنه توانست بدون صرف هزینه های بالا برای سئو، در عرض چند ماه به بهترین حالت دست پیدا کند.

فراتر از .ATTORNEY :

صنعت قانونی نرخ CPC بالایی را مشاهده کرده است اما تجربه اریک قابل تعمیم به سایر محصولات و خدمات نیز هست. هر شرکتی که به دنبال بهبود شرایط بازاریابی خود است باید بداند که بازاریابی موتورهای جستجو تنها روش برای اینکار نیست بلکه روشهای بسیار زیادی وجود دارد. بیشتر افراد درک خواهند کرد که قرار دادن نام دامنه در مرکز استراتژی های خود می تواند بدون صرف هزینه های بالا، ترافیک زیادی را از طرف موتورهای جستجو به سمت سایت جلب کند. گزارش کامل گلوب رانر در مورد Jacksonville.ATTORNEY هنوز هم بهترین مورد برای درک رابطه مثبت بین دامنه و سئو می باشد. برای دیدن داده ها و نتایج خودتان، همین امروز مطالعه موردی را دانلود کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *