12379

ترفند مطالب سئو روز

 ترفند مطالب سئو روز
ترفند مطالب سئو روز- ترفند مطالب سئو روز
ترفند مطالب سئو روز شاما موارد کلاه سفید و کلاه سیاه می باشد که در این بخش به توضیح مهمترین آنان خواهیم پرداخت.
اگر به دنبال این هستید که فقط در کلمات کلیدی دیده شوید و اعتبار و برند برایتان اهمیتی ندارد، از قوانین سئو روز بهره ببرید. یکی از بزرگترین کالج های سئو در دنیا به سئو روز معروف است که در آنجا انواع روش های بهینه سازی و سئو آموزش داده می شود و مهترین آنان استفاده از سئو کلاه سفید است.
در سئو روز به زور یاد میگیرید که سایت خود را سئو کنید و می فهمید که سئو یک نیاز است و باید اجبارا سایت شما دارای قواعد و کدنویسی های سئو باشد.
سئو فقط کد نویسی نیست، هر کس که تجارت الکترونیک انجام می دهد باید با علم سئو آشنا باشد. آنکس که مطلب می نویسد باید سئو بداند، آنکه عکس میگیرد باید سئو بداند، آنکه می فروشد باید سئو بداند. در واقع سئو همه چیز هست. همه باید سئو بدانند تا بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند.

در اینجا به 5 ترفندی که می تواند باعث موفقیت سئو سایت شما شود می پردازیم:
1- لینک ، محتوا و رسانه های اجتماعی
یک استراتژی قدرتمند برای سئو دارای سه قسمت اصلی است : لینک، محتوا و رسانه های اجتماعی
آنچه که در سال گذشته نمایان تر شده است رابطه بین این عناصر میباشد. محتوا باید به صورت دقیق بر نیازهای کاربران تمرکز کند و با اقدامات خاص خودش قسمت سود دهی به سیستم کسب و کار شما را بهبود ببخشد. محتوای شما باید برای رضایت و آگاهی هر چه بیشتر مشتریان تألیف شود تا از این طریق بتوانید رضایت مندی کاربران را نسبت به محصولات و فروشگاه خود جذب نمایید نه صرفاً برای موتورهای جستجوگر.
رسانه های اجتماعی باعث بالا رفتن درصد رسیدن به خواسته هایتان خواهد شد، شما می توانید با بکارگیری از نشانه هایی که باعث می شود موتورهای جستجو مطالب شما را با ارزش تر از بقیه برای کاربران نمایان میکند استفاده کنید.
قرار دادن لینک سایت تان در سایت های معتبر و پر بازدید هم می تواند باعث افزایش بازدید سایت تان شود، البته باید دقت کرد که تنها باید از سایت های قابل اعتماد برای این امر استفاده کرد.
یک چرخه ی با کیفیت جدید در حال پدید آمدن است که البته تمام اینها با نوشتن مطالبی با محتوای بالا آغاز میشود. سعی کنیم دور نمانیم و همگام و همقدم شویم در این مسیر سالم .

2. رشد بازاریابی محتوا در حال حرکت به سمت بلوغ است
بازاریابی محتوا با ارزش ترین شعار در دنیای بازاریابی در سال 2014 می باشد و این گرایشی است که باید ماندگار شود. برندهای تجاری نیاز دارند تا به قدری قابل درک شوند تا بتوانند به راحتی داستان هایشان و شیوه‌ ایجاد محتوا را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.
و در نتیجه ما بهتر قادر خواهیم بود تا به طور موثر محتوا را مورد هدف قرار دهیم. سنجیدن عملکرد و قدمهای صحیح میتواند باعث بهبود یافتن نتایج شود.

3. بهینه سازی تلفن همراه دیگر اختیاری نیست
با انتشار آپدیت مرغ مگس خوار توسط گوگل، برای سایت های بدون یک راهبرد موبایل دشوارتر خواهد شد تا بتوانند رتبه خوبی کسب کنند.
در واقع، هم اکنون زمان این است که در این بخش سرمایه گذاری کنیم که می توان گفت از هر روش و دیدگاهی در کسب و کارمان معقولانه تر به نظر میرسد: همان طور که شاهد هستید نیمی از مردم صاحب گوشی های هوشمند هستند و تعداد بسیاری هم از تبلت استفاده میکنند.

یک طراحی سایت خوب این ضمانت را به شما میدهد که سایت شما در سراسر محدوده ی دستگاه های تلفن همراه به زیبایی دیده شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی تلفن های همراه و یا ریسپانسیو بودن سایت تان حتما باید این مقاله را مطالعه کنید چرا که تمام سوالات و مزایای این نوع طراحی را برایتان به صورت شفاف بیان کرده است.

4. ساختن نام تجاریتان از ساختن لینکها اهمیت بیشتری دارد
یک نام تجاری قدرتمند در حال حاضر به طور شگفت انگیزی نقش بسیاری مهمی در سئو دارد.
یک مثال محسوس در معرفی گوگل وجود دارد و در آن تاکید زیادی بر روی تالیف و نویسندگی کرده است، یک برنامه که محتوا را به مشخصات نویسنده ی شما متصل میکند به همراه یافتن مطالب نویسندگان به گونه‌ای بهتر در موتور جستجو نقش آفرینی میکند. ساختن نام تجاری انحصاری خودتان و تفکر رهبری در این فضا گام های بسیار مهمی برای کسب رتبه ی خوب در طول زمان میباشند.

5. تأثیر باورنکردنی گوگل پلاس بر سئوی سایت
هنوز افرادی وجود دارند که در استفاده از گوگل پلاس برای ارتقاء رتبه سایت شک دارند. آنها معمولاً به تعداد افراد کمتری که از گوگل پلاس استفاده می‌نمایند اشاره می‌نمایند. این افراد معمولاً مزیت گوگل پلاس را در بهینه‌سازی سایت نادیده می‌گیرند، حتی در صورتی که هیچ یک از مشتریان شما از گوگل پلاس استفاده ننماید. فقط طراحی سایت کافی است حتما می‌بایست از شبک‌های اجتماعی برای بهبود سئو خود استفاده نمایید شبکه‌های اجتماعی نقش بسیار گسترده ای در بهینه سازی سایت پیدا کرده‌اند.

اگر شما از یک رسانه اجتماعی قدرتمند برای بازاریابی و یک استراتژی که کار ارسال مطالبتان را برای مردم آسان کند بهره مند نباشید، حال زمان این است که تغییر سیستم دهید. رسانه های اجتماعی به اندازهای پیشرفت کردهاند که به راحتی میشود فهمید که کدام یک برای سئو مناسب است تا از این طریق به تعیین رتبه بندی موتور جستجو کمک کند.
دو راه آسان برای شروع ابتدا این است که اکانت گوگل پلاس برای خود بسازید و سپس مطمئن شوید که محتوای وبلاگ و یا وب سایتتان به اشتراک گذاشته شود.همانطور که شما در حال کمک به پیشرفت شرکت خودتان در طرح سئو هستید، به یاد داشته باشید که تمام این ترفندها دو چیز را به ارمغان میآورد: ادغام و تعادل.
سرمایه گذاری کلید اصلی این موضوع است آن هم با نوشتن مطالب خوب و کار شده و مفید کارساز می‌باشد.

شما ضرر بسیاری خواهید کرد در صورتی که از شبکه‌های اجتماعی به مانند گوگل پلاس استفاده ننمایید. خوشبختانه موارد آمده در بالا باعث خواهد شد که حساب کاربری گوگل پلاس خود را سریع‌تر راه اندازی نمایید و آن را با سایت خود لینک نمایید.
One thought on “ترفند مطالب سئو روز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *