2

توانایی متقاعد کردن …

توانایی متقاعد کردن …

متقاعد کردن دیگران یکی از مهارت های پایه ای و مهم مدیریت است. مدیران از این طریق میتوانند خواسته های خود را بدون مقاومت از سوی دیگران مطرح کرده و نتیجه مثبت بگیرند.
اگر شما برند نشده باشید خودتان باید برای بازاریابی و متقاعد کردن مستقیم دیگران اقدام کنید و اگر شما برند شده باشید، دیگران طی تماس هایی سعی خواهند کرد با شما ارتباطاتی برقرار کنند که شاید بتوانند با شما کار کنند اما این جا هم شما باید ایشان را متقاعد کنید!!
در اصطلاح امروزی خواهش می کنم برای کسب و کار خود اصول مذاکره را به صورت تخصصی آموزش ببینید. رااااستی. تأکید می کنم، برای کسب و کار خودتان.
یعنی اصول مذاکره همیشه یک چیز نیست …

راههای متقاعد کردن دیگران,روانشناسی متقاعد کردن,روش متقاعد کردن دیگران

5 روش برای متقاعد کردن دیگران

1-مخاطب خود را بشناسید: شرایط احساسی. خلق و خو. اهداف و شخصیت مخاطب شما در اینکه او چگونه پیام شما را دریافت می کند تأثیر می گذارد.

۲-اعتماد به نفس داشته باشید: افراد واقعیت یک پیام را بر اساس میزان اعتماد به نفسی که شخص گوینده دارد مورد قضاوت قرار می دهند پس اگر می خواهید شخصی را متقاعد کنید در درجه ی اول مطمئن شوید که خودتان به آن اعتقاد دارید.

۳-گوش بدهید: تنها زمانی که خواهان گوش دادن هستید و به عقاید شخص مقابل خود توجه می کنید او نیز به عقاید شما اهمیت می دهد.

۴-فواید و مزایا را شفاف سازید: اطمینان حاصل کنید که مخاطب از نتایج خوبی که از ملاقات با شما عایدش می شود آگاه است.یک بار در ابتدای صحبت مزایا را بیان کنیدو یک بار هم در پایان.

۵-یک فنجان چای یا قهوه بنوشید:کافئین میزان قانع شدن افراد را با تحریک سیستم تجزیه و تحلیل آنها افزایش می دهد و انها را در وضعیت روحی بهتری قرار میدهد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *