seo-bundle

تولید محتوا در سئو

امروز در خدمت شما عزیزان هستم با مقاله ای در مورد تولید محتوا در سئو سایت . اینکه محتوا چیست ؟ و تا چه اندازه برای سئو سایت و بهینه سازی مهم است. دلیل اصلی که این مقاله رو مینویسم اینکه بارها و بارها به همه دوستانی که به بنده مراجعه میکنند این مورد رو متذکر میشم که تولید محتوا اصل مهمی در سئو و بهینه سازی سایت و زنده نگه داشتن سایت شما داره ولی باز هم مشاهده میکنم که بعد از مدتی تولید محتوا رو یا کنار گذاشتند و یا اینکه محتواهایی انتشار میدن که ربطی به سایت شون نداره و یا حتی با انتشار محتوا های تکراری و به زبان خودمون کپی پیست کردن باعث میشن که سایت شون افت پیدا کنه.

خب در این مقاله اصلا نمیخوام به اینکه محتوا تا چه اندازه میتونه اهمیت داشته باشه بپردازم تنها میخوام در مورد اینکه محتوا چیست و تولید محتوای واقعی و مناسب برای سایت صحبت کنم. پس اگر مقاله های قبلی اکسپرت سئو رو در مورد تولید محتوا و اینکه محتوا پادشاه است رو مطالعه نکردین و از اهمیت تولید محتوا در سئو سایت نمیدونین ابتدا یه عقب گردی داشته باشین به پست ها و مقاله های آموزشی اکسپرت سئو و سپس با ما تو این مقاله همراهی کنین.

تولید محتوا در سئو

در واقع تولید محتوا به معنای صرفا آموزش یا راهنما برای فعالیتی نیست. و هم چنین به این معنا نیست که بخواهید از روی تکلیف و اینکه سایت تون رو سرپا نگه دارین یک مطلب بنویسین و انتشار بدین ! هم چنین به این معنی نیست که بخواهید مطالب طولانی در قالب صفحات و تعداد کلملت بالا منتشر کنین. نه ! به هیچ وجه تولید محتوا برای سئو سایت به این معانی که فکر میکنین نیست !

پس تولید محتوا چیست ؟ تولید محتوا چگونه است ؟ بله میرسیم به این موضوع و بهتره که براتون با مثال شرح بدم که چطور میتونین یه سایت با محتوا جذاب برای مشتری ها داشته باشین. خب فرض کنین که شما یک سایت فروشگاهی دارین پس باید به طور کامل محصولات تون رو شرح بدین اینکه این محصول چه ویژگی هایی داره چه معایبی داره , اینکه این محصول با چند محصول مشابه چه تفاوت هایی دارند و چه مزایا و معایبی نسبت به هم . خب بالطبع مخاطبین وقتی وارد سایت تون میشن میخوان که اطلاعات کامل رو با نگاه کردن به پست ها بدست بیارن نه اینکه به دنبال ویژگی های محصولات شما در سایت های مشابه شوند.

در کل این موضوع رو خلاصه میکنم تو چند نکته کوچیک که هم قابلیت درکش برای شما بالا باشه هم که حوصلتون رو بیشتر ازین سر نبرده باشم!

تولید محتوا برای سئو سایت به معنی تولید مقاله آموزشی و انتشار مثلا 10 پست اختصاصی به صورت روزانه و … نیست . به جز اینکه سایت شما یک سایت خبری باشه که لازمه آن انتشار مطالب بروز و زیاد در طول روز باشه.تولید محتوا در سئو

کلیه محتواهای تولید شده شما باید برای صفحه ای ارجاع داده بشه که صفحه اصلی سایت شما هست و باید این صفحه در گوگل رتبه خوبی داشته باشد.

تولید محتوا حتما به معنی متن و تکست نیست. فراموش نکنین که ایجاد فیلم تصویر و هر محتوایی که بتواند نیاز کاربر رو برطرف کنه میتونه محتوای خوب و با کیفیتی برای سایت شما باشه.

لزومی نداره که متنی که قرار میدین یا در کل هر محتوایی که میذارین حتما طولانی باشه , مهم اینه که محتوای تولید شده مفید باشه تا بتونه برای سئو سایت تون کمک کنه بهتون.

محتوایی که تولید میکنین باید در راستای فعالیت شما و کسب و کارتون باشه. سعی کنین از مطالبی استفاده کنین که در کنار مفید بودن برای مشتری تان بتوانید از آن محتوا ها کسب درآمد کنین و به نوعی در راستای فروش و ارتقای درآمد تون باشه.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *