AdImageHandler

سئو تضمینی

سئو تضمینی

سئو تضمینی ,موضوعی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است .در واقع هیچ کس نمی تواند تضمین کند که رتبه شما در گوگل ,بالا باشد.

دلیل این امر نیز آن است که هیچ کس نمیتواند نحوه رتبه بندی سایت ها توسط گوگل را کنترل کند.هر کدام از شرکت هایی که رتبه بالای گوگل را براساس خدمات سئو خود تضمین میکنند یکی از سه فعالیت زیر را انجام داده اند:
۱: صحبت در مورد Google AdWords PPC (پرداخت به ازای هر کلیک) نه سئو ارگانیک.
برخی از شرکت ها وانمود میکنند در حال انجام فعالیت های سئو هستند و کلیدواژه های کم هزینه AdWords را خریداری میکنند تا این طور وانمود کنند که ترافیک شما را میسازند.
۲ : صرفا ادعا میکنند که سئو سایت شما را ارتقاء داده اند درحالیکه چند ماه بعد,متوجه میشوید که فقط پول خود را هدر داده اید.
۳ :آنها ادعا میکنند که رتبه بندی بر اساس نام شرکت شما یا بر اساس برخی از عبارت های جستجو صورت میگیرد .البته دستیابی به این هدف به راحتی صورت میگیرد اما سبب افزایش فروش به میزان قابل توجهی نمیشود.
حال اگر این موضوع را با دقت بیشتری و به صورت عمیق تر مورد بررسی قرار دهیم متوجه میشویم که نتایج به دست آمده, هم نتایج جست و جوی پولی و هم نتایج جستجوی ارگانیک هستند.
در اینجا باید به چند نکته دیگر نیز در مورد سئو

تضمینی اشاره کنیم :
اولا : آگهی های PPC آن دسته از آگهی هایی هستند که مشاغل مختلف ,از طریق Google AdWords خریداری میکنند تا محصولات و خدمات خود را ارتقاء دهند و به فروش برسانند.
هر زمان که یک کاربر بر روی یکی از آنها کلیک میکند وارد آن سایت تجاری می شود هر زمان که کاربری بر روی آن آگهی کلیک میکند آن شرکت نیز مبلغی را به گوگل پرداخت میکند.
الگوریتم گوگل ,ترتیب آگهی ها را در قسمت پرداخت تعیین میکند.
دوما :نتایجی برای جستجوی طبیعی نیز وجود دارد .گوگل از بیش از ۲۰۰ فاکتور دشوار استفاده کرده است تا رتبه سایت را برای نتیجه مورد نظر تعیین کند.هر چه قدر که رتبه کیفی سایت شما بالاتر باشد رتبه کلی سایت شما نیز بالاتر خواهد بود.
سوما : برای اینکه در فهرست های طبیعی از رتبه بالاتری برخوردار شوید گوگل باید اعتبار لازم را برای عبارت هدف ,تعیین کند هر چه قدر که واژه مورد جستجو از عمومیت بیشتری برخوردار باشد رتبه بندی آن نیز دشوارترخواهد بود.
به هر حال در پایان باید به شما بگوییم که شرکت های سئو نباید سئوی گوگل را تضمین کنند.مطمئن شوید که بهترین شرکت را در زمینه سئو بر اساس تحقیقات و جستجوهای فراوان انتخاب کرده اید.
به هر حال اقدامی که ما باید در اینجا انجام دهیم این است که به الگوریتم رتبه بندی و بروزرسانی های آن توجه کنیم و به صورت پیوسته از روش هایی برای ارتقاء رتبه سایت استفاده کنیم .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *