download

کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی

با یک عدد دیگه از اموزشهای بدون نقص آموزش سئو سایت در خدمتتون هستیم که مهمترین قدم قبلی از شروع فرآیند آموزش سئو سایت , انتخاب لغت ها حیاتی مناسب است که مدام هم در گزینش آن , غلط می گردد . در حالتی که کلمات مهم به درستی تعیین نشوند , پروژه آموزش سئو سایت ی شما یا این که ناکامی می خورد , یا بدون نتیجه و بازدهی خواهد بود .

توجه فرمایید درین مرحله هیچ کاری با Link Building و on page seo نداریم . فقط می‌خواهیم به صدق تشخیص دهیم که چه کلمه ها حیاتی دلخواه است و از کجا بایستی استارت کنیم و به کجا برسیم .

عبارات اصلی مرتبط , به گویش ساده Keyword Niche نامیده میگردد . کلا لغت niche در دنیای ماهر آموزش سئو سایت ( نه معنی لغوی زیر الفظی ) , به معنی نزدیکی و ارتباط یا هدفگذاری , گل موضوع ( خیر کل ) و شایسته ترین است .

کل مراحل انتخاب لغت ها اصلی مناسب , Keyword Research نامیده میگردد . گزینش لغات اساسی , فرآیند یک باره وجود ندارد . همواره تا زمانه حیات وبسایت و تجارت شما , جربان دارد ( می بایست داشته باشد ) .

درین فراگیری آموزش سئو سایت , مراد از واژه با اهمیت لزوما یک کلمه و واژه وجود ندارد . منظور یک یا یک سری واژه ( عبارت ) است و عدد های ذکر شده در‌این یادگرفتن , فقط نمونه می باشند .

پیشین از تعیین کلمه ها مهم بایستی به شعور صحت از کلمه ها مهم و توان آموزش سئو سایت برسید و بعضی اعتقاد های خطا را از خویش بدور کنید :

۱ – نباید از ابتدای کار به فکر لغت ها حیاتی رقابتی باشید .

این کار , احتمال ناکامی شمارا مضاعف بالا می برد و منطقا هم اشتباه است . فرض کنید با هزینه و فرصت زیاد دوچندان و به رنج , غالب شدید , واژه حیاتی رقابتی ( نسبت به سایر لغت ها اصلی مربوط به وب سایت متبوع ) را به صدر نتایج گوگل برسانید و آن کلمه نیز روزانه برای شما ۲۰۰ کلیک به ارمغان می‌آورد . حالا به هر عاملی درصورتی که در آن واژه و کلمه افت کنید و به کاغذ ۲ گوگل بروید , کل کلیک ( در فیض برخورد و درامد و بازار ) خود را از دست می دهید . لذا ریسک این نوع اقدام کردن , بسیار بالاست .

در قبال در‌صورتی‌که برای ۲۰ واژه و کلمه کلیدی قلیل رقابت خیس که هرکدام روزمره ۱۰ کلیک برای شما داشته باشند , نیز خیلی شل تر و پرسرعت خیس میتوانید در آموزش سئو سایت ی انها غالب گردید , و هم در شرایطی‌که در یک یا این که بخشی از انها , افت داشتید , کل کلیک های خویش را از دست نمی دهید . چون هنوز کلمه ها کلیدی دیگری میباشند که شما‌را سرپا نگه داشته اند و از آنها کلیک دارید . لذا ریسک آن فراوان کمتر است . احتمال توفیق خیلی اضافه است و مهمتر این که اکنون , خیلی ریلکس تر و با اقتدار و سهولت بیشتری می توانید به سراغ کلمه ها اساسی سخت تر بروید . بدون شک سایتی که در کلمه ها دارای اهمیت دارای ربط , دارنده درجه است , استعداد بیشتری برای ارتقاء به ورقه اول گوگل با کلمه ها حیاتی رقابتی تر دارد تا وب سایتی که هنوز هیچ رتبه ای در عبارات اصلی بی آلایش خیس ندارد!

۲ – بالا آمدن با کلمه ها کلی , سبب ساز به بالا آمدن با کلمه ها کوتاه خیس نمی شود!

من شخصا این مورد رو خیلی شنیدم . که چنانچه با واژه دانلود به کاغذ اول رویه پیدا فرمایید با هر واژه و کلمه ای که با دانلود استارت شود , نیز برگه نخستین خواهید آمد .

اینکه مبنا این کلام از کجاست مشخص و معلوم نیست! یک مثال منطقی برای شما میزنم که خود شما از این به آن گاه با استدلال کافی , دور این تاءمل خط بکشید . فرض نمایید سایتی با کلمه و واژه دانلود بالاست . منطقی میباشد که با واژه دانلود ترانه , دانلود فیلم , دانلود نرم افزار حسابداری , دانلود اپلیکیشن , دانلود کتاب x و … نیز بالا باشد؟ در صورتی‌که گوگل سایتی رو با همه این کلمه ها , در بالا نتایج نشان دهد , نتایجش نادرست نمی شود؟ به هیچ وجه زمانی شما چیزی را جستجو می کنید , انقدر کلی کاوش می کنید؟شما هنگامی آوا x مرتضی پاشایی را دانلود کنید , کلمه “ دانلود ” را جستجو می کنید؟ هنگامی می خواهید مرورگر کروم رو دانلود فرمایید , واژه , “ دانلود مرورگر ” رو دانلود می کنید؟بدون شک وتردید خیر!اگر کسی چنین کیورد هایی را کاوش کند , معلوم نیست دنبال چه چیزی می‌باشد و در صورتی هم کلیکی روی وب سایت انجام بشه , کلیک هدفمندی نخواهد بود و نرخ تبدیل خیلی خیلی پایینی خواهد داشت .

۳ – آموزش سئو سایت برای اکثری از keywords کلی , محال است!

کارشناس سئو شماره ۲ کامل در رابطه این‌که چرا عبارات کلی , مناسب نیستند توضیح دادم . حال چرا لغت ها کلی محال است؟یادم است یکی از مشتریان که با اینجانب تماس گرفته بود و مسئله سایتش ساعت دیواری , بود , به اینجانب گفت کلمه ها مهم
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *