98

نمونه کد لینک خارجی

لینک های خارجی (External Links) هایپرلینک هایی هستند که به یک دامنه، به غیر از دامنه ای که بر روی آن قرار دارند (دامنه منبع) اشاره دارند. اگر بخواهیم به صورت غیر تخصصی بیان کنیم، اگر سایتی به وب سایت شما لینک دهد این لینک به عنوان لینک خارجی در نظر گرفته می شود. همچنین، اگر شما نیز به یک سایت دیگر لینک داده باشید آن لینک هم، یک لینک خروجی محسوب می شود.
نمونه کد لینک خارجی

فرمت های اختیاری

از کلمات کلیدی در متن انکر تکست های خود استفاده کنید که با کلمات کلیدی یا موضوع هدف صفحه یکسان باشد. لازم نیست در هر لینک از یک کلمه کلیدی یکسان استفاده کنید. در حقیقت، انجام اینکار به صورت مکرر باعث می شود به عنوان اسپم شناخته شوید. در عوض، سعی کنید از متون متعدد و متفاوت برای انکر تکست های خود استفاده کنید که کاربرد آن را برای کاربران و موتورهای جستجوگر راحت تر می کند.
لینک سازی خارجی چیست؟


یک لینک خارجی لینکی است که به یک دامنه خارجی (غیر از دامنه ای که لینک بر روی آن قرار دارد) اشاره دارد.

متخصصان سئو بر این باورند که لینک های خارجی، منبعی عالی برای به دست آوردن رتبه بندی بالا در مورتوهای جستجوگر هستند.
لینک های خارجی به صورت متفاوت تری نسبت به لینک های داخلی Link Juice (عصاره لینک) تولید می کنند. (لینک جویس همان عامل مهم در رتبه بندی وب سایت از طریق لینک است.) زیرا موتورهای جستجوگر لینک های خارجی را به عنوان یک رای از طرف شخصی ثالث حساب می کنند و به آن اهمیت ویژه ای می دهند.
متخصصان سئو معتقدند که لینک “عنوان” در رتبه بندی وب سایت تاثیر گذاری چندانی ندارد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *