9

پیج رنک :

پیج رنک :

در سال های اخیر برای بررسی قدرت یک سایت بجای پیج آتوریتی و دامین آتوریتی جدید,یک فاکتور وجود داشت به اسم پیج رنک که تقریبآ 1 سال هست دیگه آپدیت نمیشه به این دلیل که باگ در این موضوع زیاد وجود داشت و به این صورت که میتونستید با ریدایرکت 301 در کمتر از دو هفته رنک سایت قدیم رو به سایت جدید منتقل کنید و دو سایت به یک پیج رنک داشته باشید.

تعداد لینک های خروجی از صفحه : در این مورد باید خدمت شما دوستان توضیح بدم که هرچی لینک های خروجی از یک صفحه کمتر باشه , اهمیت لینک هایی که بصورت محدود خروج پیدا میکنند از پیج بسیار بیشتر میشه و کیفیت لینک ها بالاتر میره. اگر از یک صفحه 40 لینک خارج بشه قطعآ قدرت لینک ها کمتر از صفحه ای هست که 5 لینک خارج میشه. ( اگر قدرت هر دو سایت یکی باشه )
لینک follow :

لینک دادن به صفحه بر دو نوع است که یکی از آنها بصورت فالو ( مستقیم ) است یعنی اینکه من بصورت کامل و مستقیم این سایت رو قبول دارم و بهش اشاره میکنم. ( کیفیت این نوع لینک بالاتر از نوع نوفالو است )
لینک nofollow :

نوع دیدن لینک دادن بصورت غیر مستقیم به سایتی اشاره داره و از اهمیت و درجه کمتری برخوردار هست که البته باید به این مورد هم توجه داشته باشید که علاوه بر لینک های فالو,گوگل بصورت کامل به این توجه داره که لینک نو فالو هم داشته باشید.

تبادل لینک :

در سال 2017 بصورت کامل پیشنهاد میکنم تبادل لینک در قسمت سایدبار نداشته باشید و سعی کنید اگر خواستید اینکار رو انجام بدین بصورت رپورتاژ انجام بدین

بک لینک هرچی بیشتر بهتر : شاید به این مورد بر خوردین که میگن بک لینک در 10000 وبلاگ یا سایت یا … مطمئن باشید اگر قبلآ چنین روشی جواب میداده الان دیگه اگر اینکار رو انجام بدین مساوی میشه با حذف کلی شما از نتایج ! شک نکیند 🙂

پیشنهاد میکنم کیفیت تمامی بک لینک های خودتون رو زیر نظر داشته باشید و بر روی کیفیت تمرکز داشته باشید

رنکینگ سایت مورد نظر : قبل از اینکه از سایتی بک لینک بگیرید باید اون سایت رو بصورت کامل بررسی کنید که سایت جریمه نشده باشه و رنکینگ مناسبی هم داشته باشه , چون اگر سایت دارای مشخصات مناسبی نباشه علاوه بر اینکه مثبت نخواهد بود در واقع تاثیر منفی هم داره پس دقت کنید.
آموزش ساخت بک لینک :

شما میتوانید ابتدا از سایت های مختلف سایت های هدف رو بررسی کنید و پس از اینکه متوجه شدید به چه صورت باید از اون سایت بک لینک بگیرید چه بصورت کامنت , مقاله , ایندکسر, سوشال یا … میتونین اینکار رو انجام بدین.

لینک بیلدینگ اکسپرت سئو به چه صورت است ؟

شما اگر میخواهید بصورت حرفه ای و با خیال راحت برای سایتتون تهیه کنید تیم اکسپرت سئو با استفاده از جدیدترین متدها بهترین بک لینک ها را برای شما تهیه میکند میتوانید جهت بررسی به صفحه “خرید بک لینک” مراجعه کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *