سئو سایت فروشگاهی


رسیدن به رتبه 1 گوگل؟! نه به دنبال افزایش فروش هستیم…

سئو مهمترین و به‌صرفه‌ترین مجرای بازاریابی برای یک فروشگاه اینترنتی است که علاوه بر افزایش بازدید به فروش نیز منتهی می‌شود. به طور متوسط 45 درصد از آمار بازدیدِ سایت‌های فروشگاهی در دنیا، از طریق جستجوی کاربران در گوگل محقق می‌شود و نزدیک به 40 درصد از فروش ماهانه از همین طریق انجام می‌گیرد.

سئو مهمترین کانال بازاریابی و فروش است و در مواردی بیش از 70 درصد از فروش ماهانه از این مجرا تامین می‌شودسئو سایت، سئو، افزایش رتبه سایت، سئو وب سایت

مراحل سئوی سایت فروشگاهی

 کپی کردن محتوای سایت به طور کامل می‌تواند تأثیر منفی بر رتبه‌بندی سایتتان داشته باشد. بنابراین باید از ایجاد محتوای منحصربه‌فرد و اصلی برای صفحات سایت خود درنظر داشته باشید. هر صفحه محصول باید دارای عنوان (برچسب عنوان) و توضیحات متا (متا تگ‌ها) منحصربه‌فرد باشد. تکرار کلمات کلیدی به طور مکرر در صفحات سایتتان می‌تواند رتبه‌بندی شما را تحت تأثیر قرار دهد. باید به‌جای آن، از واژگان متنوعی استفاده کنید و به طور طبیعی کلمات کلیدی را در محتوای خود بکار ببرید. به این ترتیب، محتوایتان بهینه‌تر و جذاب‌تر برای موتورهای جستجو و کاربران خواهد بود. علاوه بر این، استفاده از تصاویر یونیک و جذاب نیز در سئوی فروشگاه آنلاین بسیار مهم است. تصاویر خلاقانه و منحصربه‌فرد می‌توانند تجربه کاربری را بهبود بخشیدن و کاربران را به خرید و ارتباط با شما ترغیب کنند. همچنین، تصاویر بهینه شده با عنوان و توضیحات مناسب می‌توانند در رتبه‌بندی سایتتان نیز تأثیرگذار باشند.


اصول سئو و بهینه سازی سایت:

سئو و بهینه سازی سایت، یک فرآیند زمانبر و مستمر است. فرآیند بهینه سازی سایت با تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و آنالیز رقبا آغاز می شود. در این فرآیند با استفاده از تکنیک های برنامه نویسی، محتوای سئو محور، ایجاد بک لینک در سایت های معتبر و... ترافیک و بازدید سایت افزایش خواهد یافت. تمام سایت های طراحی شده توسط 1بازدید به صورت اختصاصی سئو شده برای گوگل طراحی می شوند و نکات بسیار مهم طراحی سایت که در بهینه سازی سایت تاثیر گذار هستند در آنها رعایت می شود.

بکارگیری اصول سئو می‌تواند جایگاه شما در نتایج جستجو را ارتقا داده و ضمن افزایش کاربر به فروش بیشتر منجر شود. اگر چه گوگل به صورت مستمر الگوریتم ‌های خود را بروز رسانی می‌کند و الگوریتم های آن دائما در حال ارتقا و تغییر هستند، اصول سئو قواعد و مقررات نسبتا ثابتی هستند که بکارگیری آن‌ها رتبه سایت شما را ارتقا خواهد داد.

متخصصان حرفه ای سئو، ضمن بکارگیری اصول سئو، به صورت مستمر تغییرات گوگل را بررسی می‌کنند و تلاش می کنند از نتایج یافته‌های خود را به بهترین شکل ممکن برای دستیابی به رتبه‌های برتر استفاده کنند. یافتن اصول حقیقی سئو و پرهیز از شایعات و افسانه‌های سئو می‌تواند در رسیدن کسب و کار‌ها به رتبه‌های برتر موتورهای جستجو تاثیر گذار باشد.

.